Laat

Algusaeg:

R, 10.05.2024 10:00

Lõpuaeg:

P, 12.05.2024 16:00

Toimumiskoht:

Luige

Hind:

7-25
Baltimaade suurim kodu- ja eksootiliste loomade, lindude ja mere- ning tiigikalade näitus mida toetab aiandus- ja käsitöölaadat koos suure toidutänava ja lastealaga.
LOOMANÄITUS
Maaelu näituse puhul on tegemist Baltimaade suurima kodu- ja eksootiliste loomade, lindude ja mere- ning tiigikalade näitusega, mis annab suurepärase võimaluse tutvuda Eesti maaeluga, koos annuse eksootikaga.
AIANDUSLAAT
Aianduslaat on suunatud ennekõike kodude ja aedade sisustamisele. Esindatud on väga rikkalik kodumaine seemne-, taime-, lille-, vilja-, ilupuude ja -põõsaste istikuvalik ning õuekujunduskaupade valik. Aedniku nõuanne on parim väetis.
TOIDUTÄNAV
Mõnusaks ajaveetmiseks ja kõhutäitmiseks on näituslaadal külastajate poolt väga hinnatud toidutänav, kus pakutakse mitmekülgseid kodumaiseid toiduaineid ja tooteid.
KÄSITÖÖLAAT
Luigele tulevad käsitöömeistrid üle Eesti. Puit- ja metallkäsitöö, keraamika, villast ja nahast käsitöö. Tervisetooted, looduskosmeetika, autoriehted ning -riided. Kingitused emale.
LASTEALA
Lastele toimuvad vahvad võistlused. Loomulikult on väikestele ka ponisõit, erinevad batuudid, gyroskoop, karussell ja skyjump ning veeatraktsioonid. Kes soovib tibu, kana, küüliku või kitsetallega poseerida, siis see võimalus on samuti olemas.