Treeningud

Toimumiskoht:

Kiili Noortekeskus

Toimumisajad:

ZUMBA toimub teisipäeviti 18.30 ja neljapäeviti kell 19.15. STRONG NATION treening toimub teisipäeviti kell 19.30.

Kontakt:

Hedi Kuhlap
Tel. 53315702

Hind:

Võimalik soetada kuukaart, kui ka tasuda ühe korra eest. Kui soovid rohkem infot, võta julgelt ühendust.

Tantsuline liikumine, lihasharjutused ja rahustav venitus on treeningutes kooskõlas. Enese eest hoolitsemine, aktiivne elustiil, uute harjumuste loomine, füüsiliselt ja vaimselt vormis olemine – on meie eesmärk. Me teeme koos saali treeninguid, LIVE trenne ja inspireerivaid üritusi. Sa saad endale toetava ja ühte hoidva keskkonna. Õpid tundma oma keha ja hinge, millega omakorda kaasneb enesekindlus, energilisus ja julgus. Motivatsioon aitab alustada, kuid kui soovime, et tervislik elustiil on meie igapäev, siis on oluline tekitada järjepidevus ja seda me koos loomegi.

ZUMBA toimub teisipäeviti 18.30 ja neljapäeviti kell 19.15.
STRONG NATION treening toimub teisipäeviti kell 19.30.

ZUMBA on tantsuline fitnesstreening, kus kasutatakse Ladina-Ameerika rütme ja elemente nagu reggaeton, salsa, merenque, cumbia jt. Tantsimine parandab kehalist vormi, hävitab stressihormoone, parandab rühti, suurendab erksust, tõstab lihaste toonust, kiirendab ainevahetust, arendab koordinatsiooni ja rütmitunnetust, vabastab loovust ja parandab enesetunnet nii füüsiliselt kui vaimselt.

STRONG NATION on kogu keha lihastreening, kus iga liigutus on sünkroonitud muusikasse, see on 30-minutiline treening. Kasutades ära oma keharaskust, arendab see lihasvastupidavust ja toonust. Selles intensiivses ja tõhusas treeningus avastad endas täiesti uusi külgi ning tunned kui tugev sa tegelikult oled.

Treeningute lõpus ootab sind ka CIRCL MOBILITY, see on liikuvustreening, mis parandab keha liikuvusulatust ja aitab kaasa treeningjärgsele taastumisele.Treening aitab suurendada liiges-ja lihasliikuvust läbi kontrollitud liikumise, õige hingamise, liikuvusharjutuste ja venituste. Treeninguid juhendab Hedi Kuhlap.

Võta aega iseendale ja liitu treeningutega. Oled väga oodatud!

Registreerimine: info@junglehouse.ee