LiikumineTants

Toimumiskoht:

Kiili Rahvamaja (kaart)

Toimumisajad:

Neljapäeviti 17:45

Vanusegrupp:

55+

Teenusepakkuja:

Kiili Rahvamaja

Kontakt:

Triin Aas
Tel. +372 51 909 112

Hind:

TASUTA

Kiili Rahvamaja algusaastatesse ulatub ka rahvatantsu tegevuse algus. 2001. aastast töötab rahvatantsuõpetajana Triin Aas, algselt lasterühade õpetajana. Praegu tegutseb tema juhendamisel kolm täiskasvanute tantsurühma.

EAKATE TANTSURÜHM alustas tegevust 1989. aastal Laine Kahu juhendamisel. 2003. aasta sügisel võttis rühma juhendamise töö üle Triin Aas. Rühm on tantsinud nime all “KIILI TANTSUMEMMED” ja “KIILI AGO ja MEMMED”. Esinetakse oma maakonna ja valla üritustel ning tehakse koostööd Saku ja Jüri omaealistega. Tantsurühm on osa võtnud kõikidest iga-aastastest Harjumaa Memme-Taadi, uuema nimega Põlvkondade, lustipidudest ning Harjumaa laulu- ja tantsupidudest. On esinetud Hiiumaal Viskoosas, Imaveres, ka Tallinnas, Ääsmäel, Kasemetsas, Riisiperes, Orul, Murastes, Kostiveres jm.
2019. aastal tähistas tantsurühm oma 30. juubelit, kus tuli üles astuda nime all “KIILI AGOTA MEMMED”. 2021. aastal Naisteleht 55+ suvisele väljaandele antud intervjuus reklaamitakse end uue nooruslikuma nimega MUMMU-LIINE. Mummu-Liine ootab krapsakaid hingelt noori eakaid tantsima! 2022. aastast on Ago tagasi ning rühma nimeks KIILI AGO ja MUMMU-LIINE. 2024. aastal ootame osalemist Harjumaa tantsupeost kevadel Keilas ning rühma 35. sünnipäeva aasta lõpus XXII Tantsuga talvesse peol.